Algemeen

Onderstaand de Poule- en Wedstrijdindeling voor het mixtoernooi. Graag aanwezigheid melden bij de wedstrijdtafel uiterlijk 12:00 uur.

Elke seniorenteam heeft de taak om 3 andere wedstrijden te fluiten. Tegen betaling kan je een scheidsrechter voor je wedstrijd inkopen, zodat je team zelf niet hoeft te fluiten. De opbrengst wordt geschonken aan Wiebe, die voor Kika komende zomer naar Compostella de Santiago fietst!

Poule-indeling
Poule A Team Teamcontact
A1 Team Farmchickies Eeke Tersmette
A2 GJC Zomerkampen 1 Wouter van Lienen
A3 Team Martosatiman A. Heistek
A4 Kroegentijgers Marion Goossens
A5 Team zonder Bas Jessica Meijer
A6 Team Keizer Clenn Keizer
Poule B Team Teamcontact
B1 Heren 4 Legends & Timo Michael Lijffijt
B2 Branco's bitches Jasper Dielemans
B3 Team Ouders Martina Homberg
B4 B-day buddy's Kirsten Rozemeijer
B5 De zwiepende wieken Emie Agema
B6 FC Ademnood Gert-Jan Wals
Poule C Jeugd  
C1 Vive Kielce samen te stellen
C2 FC Barcelona Handbol samen te stellen
C3 Villa Dramatica  Mees

Veld 1 Wedstrijdschema
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter
12:15 Team Farmchickies GJC1 Branco's bitches
12:30 Team zonder Bas Team Keizer Team Ouders
12:45 Villa Dramatica Vive Kielce Team zonder Bas
13:00 De zwiepende wieken FC Ademnood Team Farmchickies
13:15 Branco's bitches Team Ouders Team Martosatiman
13:30 FC Ademnood H4 & Timo Team Ouders
13:45 Team Farmchickies Team Martosatiman Branco's bitches
14:00 Vive Kielce FC Barcelona Handbol Kroegentijgers
14:15 GJC1 Team zonder Bas FC Ademnood
14:30 Team Ouders De zwiepende wieken H4 & Timo
14:45 FC Ademnood Team Ouders GJC1
15:00 H4 & Timo B-day buddy's Team zonder Bas
15:15 Villa Dramatica FC Barcelona Handbol De zwiepende wieken
15:30 Kroegentijgers Team Keizer H4 & Timo
15:45 De zwiepende wieken H4 & Timo FC Ademnood
16:00 FC Ademnood B-day buddy's Kroegentijgers
16:15 B-day buddy's Branco's bitches Team Martosatiman
16:30 Kroegentijgers Team Farmchickies Team Keizer
16:45 Einde    

Veld 2 Wedstrijdschema
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter
12:15 Kroegentijgers Team Martosatiman FC Ademnood
12:30 H4 & Timo Branco's bitches GJC1
12:45 Team Ouders B-day buddy's Team Martosatiman
13:00 GJC1 Team Martosatiman Team Keizer
13:15 FC Barcelona Handbol Villa Dramatica GJC1
13:30 B-day buddy's De zwiepende wieken Kroegentijgers
13:45 Kroegentijgers Team zonder Bas De zwiepende wieken
14:00 Team Martosatiman Team Keizer H4 & Timo
14:15 Branco's bitches De zwiepende wieken Team Farmchickies
14:30 Vive Kielce Villa Dramatica B-day buddy's
14:45 Team Farmchickies Team Keizer Branco's bitches
15:00 GJC1 Kroegentijgers Team Keizer
15:15 Team zonder Bas Team Farmchickies B-day buddy's
15:30 FC Ademnood Branco's bitches Team zonder Bas
15:45 Vive Kielce FC Barcelona Handbol Team Farmchickies
16:00 Team Keizer GJC1 Team Ouders
16:15 Team Martosatiman Team zonder Bas De zwiepende wieken
16:30 H4 & Timo Team Ouders B-day buddy's
16:45 Einde